Mis juhtub peale seda kui olen auto Stickify lehel ära registreerinud?
Peale auto registreerimist võite jääda ootama kuni saadetakse Stickify poolt konkreetne pakkumine. Stickify kliendid saavad oma kampaaniate puhul valida lisaks kestvusele ka piirkonna, kus soovivad oma reklaame näidata. Teavitame teid kohe e-maili teel, kui tuleb teie piirkonda puudutav pakkumine.
Mis kriteeriumitele peab auto vastama?
Auto peaks olema visuaalselt korras, ilma suuremate rooste- ja avariimärkideta. Soovitatavalt võiks auto vanus jääda alla 10 aasta. 
Kas ma saan ise valida, millese ettevõtte reklaamiga sõidan?
Jah, iga Stickify autojuht saab ise valida, millise kampaaniaga ta liitub.
Kuidas reklaamide paigaldatakse? Kuhu reklaamid paigaldatakse? 
Sõltuvalt kampaania suurusest, antakse Stickify autojuhtidele võimalus paigaldada kleebised ise, kuid alati on igas linnas ka partner, kes aitab kleebise paigaldamisel. Stickify autojuht paigaldamise eest maksma ei pea.  
Kus saab reklaame paigaldada?
Reklaamide paigaldamisel on Stickifyl igas linnas partnerid, kes on paigldamisel abiks Stickify autojuhtidele. Kui Stickify autojuht liitub kampaaniaga, siis teavitatakse teda ka asukohast, kus reklaame paigaldada saab.
Kes maksab reklaamkleebiste eest?
Stickify autojuhile reklaamide paigaldamisel kulusid ei teki. 
Kui kaua kleebistega sõita tuleb?
Iga Stickify kaudu korraldatav kampaania on minimaalselt 1-kuulise kestvusega. Iga kampaania pakkumisega antakse teada ka kampaania kestvus, kaua Stickify autojuht peab reklaame auto peal hoidma. 
Kes eemaldab kleebised?
Kleebiseid saab eemaldada Stickify autojuht ise (selle jaoks saadetakse detailne juhend), kuid soovi korral saab pöörduda ka Stickify partnerite poole.
Kuidas toimub väljamaksete tegemine?
Väljamaksed tehakse iga kampaania lõpus, kui Stickify autojuht on kinnitanud fotoga kleebiste eemaldamise.
Mis on väljamaksete tingimuseks?
Väljamaksete tingimuseks on õigeaegne kleebiste paigaldamine, pistelise kontrolli korral piltide saatmine kleebise olemasolu kohta ja foto kleebise eemaldamise ning spidomeetrinäidu kohta. 
Kuidas toimub maksude tasumine?
Maksude tasumise eest peab hoolitsema Stickify autojuht ise.
Kui palju on võimalik kleepsudega sõites teenida?

Teenitav tasu sõltub kampaania spetsiifikast. Tasu mõjutavad kampaania pikkus, kleebise suurus ja reklaamitav valdkond. Samuti mõjutavad autojuhi tasu kampaanias osalevate autode arv. Kui kampaania raames on nõudlus suurem, siis tõstetakse ka Stickify autojuhile pakutavat tasu.